HZS hlavního města Prahy

Přejdi na

Předcházíme rizikům

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Investiční referent se zaměřením na oblast veřejných zakázek

Investiční referent

Náplň práce:

  • Administrace veřejných zakázek
  • Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek
  • Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů podle zadání, způsobů financování, projektové přípravy apod.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (ekonomické nebo právní zaměření výhodou)
  • Komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, logické myšlení
  • Znalost práce s PC, MS Office (uživatelská úroveň)
  • Trestní bezúhonnost
  • Vhodné i pro absolventy (praxe se zadáváním veřejných zakázek výhodou)

Nabízíme:

  • 10. platová třída
  • Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, nabídka rekreace za zvýhodněnou cenu, mobilní telefon s výhodným tarifním programem
  • Přátelský pracovní kolektiv

Předpokládaný termín nástupu: 1. 4. 2019

Životopis s průvodním dopisem adresujte k rukám paní Moniky Haluskové, HZS hl. m. Prahy – personální oddělení,

Sokolská 62, 121 24  Praha 2, nebo na e-mailovou adresu: monika.haluskova@hzspraha.cz.

vytisknout  e-mailem