HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hurá, děti! Bezpečně na prázdniny!

(23.6.2017) Komunitní a vzdělávací centrum Emcéčko ve spolupráci se Zdravým městem Valašské Meziříčí, připravilo pro mateřské školky, základní školy, ale i širokou veřejnost již tradiční preventivní akci „Hurá, děti! Bezpečně na prázdniny!“. Tato akce se konala ve čtvrtek 22. června na náměstí ve Valašském Meziříčí. 

Akce se tradičně zúčastnili i profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí,  záchranáři  a městští strážníci z  Valašského Meziříčí. Dále zde svou činnost prezentovali členové Českého červeného kříže, BESIPu a Střediska volného času Domeček Valašské Meziříčí.  Každá ze zúčastněných organizací připravila samostatné stanoviště, ke kterému přicházely děti a plnily různé úkoly nebo odpovídaly na kladené otázky.

Na stanovišti profesionálních hasičů si kromě plnění úkolů mohli všichni zájemci z řad dětí prohlédnout zásahovou cisternu a její vybavení, potěžkat vyprošťovací zařízení nebo si mohli zkusit hašení vysokotlakým proudem.  A protože všechny děti příjemně překvapily svými vědomostmi a dovednostmi, získaly jako odměnu za své snažení nejen sladkosti a omalovánky, ale i razítka do registrační karty. Ty z dětí, které získaly maximální počet šesti razítek, dostaly účastnický list a upomínkové předměty s tématem dopravy.

Autor: nprap.Ing.Anna Hubová, Oddělení ochrany obyvatel a krizového řízení,  HZS Zlínského kraje,  ÚO Vsetín

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem