HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Slavnostní slib nových příslušníků a předávání medailí Za věrnost II. a III. stupně

V pátek 7. prosince 2012 od 10:00 hodin budou probíhat v obřadní síni radnice v Prostějově dvě slavnostní akce Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje, a to slib nových příslušníků Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje a předávání medailí „Za věrnost II. stupně" a medailí "Za věrnost III. stupně“. 

Slavnostní složení služebního slibu
 

Slavnostní akce bude zahájena složením služebního slibu. Slib složí 10 nových příslušníků HZS Olomouckého kraje, kteří nastoupili do sboru v průběhu roku 2012.

Předání medailí „Za věrnost II. a III. stupně“

Slavnostní příležitost využijeme také k předání medailí „Za věrnost II. stupně“ a medailí „Za věrnost III. stupně“. Medaile z rukou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila převezme 10 příslušníků HZS Olomouckého kraje. Medaile „Za věrnost II. stupně“ jsou udělovány k ocenění velmi dobrých výsledků ve služební činnosti spojené s dobou trvání pracovního nebo služebního poměru u Hasičského záchranného sboru minimálně 20 a více let. Medaile „Za věrnost III. stupně“ jsou udělovány k ocenění velmi dobrých výsledků ve služební činnosti spojené s dobou trvání pracovního nebo služebního poměru u Hasičského záchranného sboru minimálně 10 a více let.

Všichni jste srdečně zváni.

Autor:
por.Bc.Ing. Vladimíra Hacsiková
tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje
tel: 950 770 039
mobil: 725 490 377
e-mail: mluvci(zavinac)hzsol.cz
 

vytisknout  e-mailem