Vaše důvěra je náš závazek

Martin Trojan byl oceněn v hotelu Hilton Prague na slavnostním galavečeru k vyhodnocení světového maratonu

Martin Trojan s další účastnicí maratonuMartin Trojan s další účastnicí maratonu
Martin Trojan vlevoMartin Trojan vlevo
Martin Trojan na nejvyšším stupni vítězůMartin Trojan na nejvyšším stupni vítězů

Profesionální hasič Martin Trojan z HZS Pardubického kraje, územního odboru Chrudim se začátkem května účastnil Sportisimo ½ maratonu Praha a  Volkswagen Maratón Praha. Jeden z nejkrásnějších maratonů světa patří se svými více než 10 000 běžci 79 národností světa k tradičním běžeckým svátkům Česka. Již jsme vás informovali, že Martin Trojan běžel tento mezinárodní závod i jako příslušník HZS Pardubického kraje a byl tedy registrovaný v kategorii Záchranných a bezpečnostních složek a v této kategorii vyhrál. Martin Trojan doběhl v nádherném čase 2:46:21 hodin a skončil v celkovém pořadí na 53. místě. V celosvětovém maratonu skončil Martin Trojan jako dvaadvacátý Čech. Tento týden byl příslušník pozván na galavečer do hotelu Hilton Prague, kde obdržel cenu za skvělé umístění.