HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference Červený kohout 2017

Ve dnech 28. a 29. března 2017 se v Českých Budějovicích uskuteční jubilejní 20. ročník konference požární ochrany Červený kohout 2017. 

Červený kohout.pngKonference požární ochrany s mezinárodní účastí, která se koná pod záštitou náměstka generálního ředitele Hasičského záchranného sboru České republiky pro prevenci a civilní nouzovou připravenost brig. gen. Ing. Miloše Svobody a jejímž odborným garantem je za Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje náměstek ředitele HZS Jihočeského kraje pro prevenci a civilní nouzovou připravenost plk. Ing. Milan Brabec, se letos uskuteční ve dnech 28. a 29. března 2017 v konferenčních prostorách Clarion Congress Hotelu České Budějovice.

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje na organizaci konference úzce spolupracuje s Domem techniky České Budějovice, spol. s r. o.

Červený kohout.pngKonference Červený kohout slaví letos 20. narozeniny.
Zajímá Vás, kdo všechno se na pořádání všech ročníků podílel? Kolik účastníků konfereci během dvaceti let navštívilo? Kde všude se konala? Kteří významní hosté konferenci navštívili? Logo konference vlevo je odkazem na odpovědi nejen na výše uvedené otázky...uvidíte, jak šel čas...

vytisknout  e-mailem