HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference Bezpečná společnost 2018

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje, Jihočeský kraj, Vysoká škola evropských a regionálních studií pořádají ve spolupráci s Českou asociací hasičských důstojníků ve dnech 28. a 29. listopadu 2018 konferenci Bezpečná společnost 2018. 

Konference Bezpečná společnost navazuje na konference pořádané Hasičským záchranným sborem České republiky, které se konaly v letech 2010 a 2012 názvem „Víme o sobě“. Od roku 2014 pak konference nese název Bezpečná společnost.

Záštitu nad konferencí s podnázvem „Mimořádné události – pomáháme sami a dokážeme to i společně“ drží hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská a místopředseda výboru po bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Zdeněk Bezecný.

Letošní konference bude zahájena 28. listopadu pracovním seminářem. Druhý den pak bude pokračovat od ranních hodin přednáškami v Mezinárodním environmentálním vzdělávacím, poradenském a informačním středisku ve Vodňanech.

Bližší podrobnosti naleznete v přiloženém dokumentu a na webových stránkách konference. Informace k přihlašovacímu systému jsou na https://vsers.cz/konference/.

V přiloženém souboru je možné dozvědět se, jaký jsme vytvořili program konference. Stáhnout si ho můžete také na tomto odkaze.

Souhrnné informace naleznete na webových stránkách http://icsss.eu/cs/. Na webových stránkách kolokvia lze nalézt informace o odborném a doprovodném programu. Některé aktivity jsou vzhledem k objektové kapacitě omezeny a rozhodující bude pořadí přihlášených. Již nyní můžeme prozradit, že v rámci přednášek vystoupí odborníci z České republiky, Německa a Rakouska (tlumočení zajištěno).

Zároveň připomínáme nutnost registrace nejpozději do 10. 11. 2018 na  http://icsss.eu/cs/registrace/

vytisknout  e-mailem