HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ke dvěma nočním nehodám najednou vyjeli hasiči z Uherskohradišťska.

(24. 8. 2019) Ve 22:28 hodin byl vyhlášen požární poplach jednotkám profesionálních hasičů ze stanic Uherský Brod a Uherské Hradiště. Vyjížděli k dopravní nehodě osobního a nákladního vozu do obce Bánov, kde byla podle oznamovatele na místě jedna zaklíněná osoba. 

Po výjezdu ze stanic byla na operační středisko ohlášena další dopravní nehoda osobního a nákladního vozu, tentokrát přímo na křižovatce v Uherském Brodě.

K nehodě v Uherském Brodě se tedy dostavila jednotka z místní stanice. Po provedení prvotního průzkumu bylo potvrzeno, že se jedná o havárii osobního a nákladního vozu. Jedna zraněná osoba byla již v péči posádky zdravotnické záchranné služby a další osoby zraněny nebyly. Jednotka tedy pokračovala do obce Bánov, kde bylo hlášeno nutné vyproštění osoby. K události do Uherského Brodu byla následně přesměrována jednotka ze stanice Uherské Hradiště.

Po příjezdu jednotky z Uherského Brodu do obce Bánov bylo velitelem upřesněno, že zde došlo také ke střetu osobního a nákladního vozu, ale jedna zraněná osoba již byla v péči záchranářů a její vyproštění nebylo nutné.

Hasiči z obou stanic zajistili místa nehod a provedli protipožární zabezpečení vozů. Následně bylo vyčkáno zadokumentování nehod policií a silnice byly uklizeny od střepů a úlomků. Krátce před půl jednou ráno byly obě jednotky zpět na svých základnách.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna

1 nehoda UB

1 nehoda UB 

Detailní náhled

2 nehoda UB

2 nehoda UB 

Detailní náhled

3 nehoda UB

3 nehoda UB 

Detailní náhled

4 nehoda UB

4 nehoda UB 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem