Český národní výbor CTIF  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Kandidatura Ing. Zdeňka Nytry na post viceprezidenta CTIF na další funkční období

17. 1. 2019 (Martina Rosenbaumová) - Členové Českého národního výboru CTIF v hlasování per rollam rozhodli podpořit kandidaturu Ing. Zdeňka Nytry na post viceprezidenta CTIF i pro další funkční období 2019 - 2022. 

Ing. Zdeněk NytraIng. Zdeněk NytraVolby do Výkonného výboru CTIF se uskuteční dne 19. července 2019 v Martigny (Švýcarsko) v rámci Shromáždění delegátů CTIF (Delegates Assembly).

Ing. Zdeněk Nytra byl zvolen viceprezidentem CTIF pro období 2015 - 2019 v chorvatském Zábřehu dne 3. září 2015. V souladu s interními pravidly CTIF může tuto funkci v případě znovuzvolení vykonávat ještě po další funkční období.

V CTIF má v současnosti na starosti Komisi vedoucích mládeže a je členem Komise mezinárodních hasičských soutěží. Podílel se na organizaci Sportovních hasičských soutěží ve Villachu v roce 2017 a podílí se na přípravě a organizaci Sportovních hasičských her mládeže ve Švýcarsku v roce 2019.

Český národní výbor CTIF je přesvědčen, že rozsáhlé zkušenosti Ing. Zdeňka Nytry na mezinárodním poli hasičských soutěží CTIF přispějí dalšímu rozvoji CTIF.


pplk. Ing. Martina Rosenbaumová
kancelář generálního ředitele HZS ČR / tajemník ČNV CTIF
MV-generální ředitelství HZS ČR
Kloknerova 26
148 01 Praha 414
tel: 950 819 775
e-mail: martina.rosenbaumova@grh.izscr.cz

vytisknout  e-mailem