HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

K tragické události vyjížděli hasiči do obce Dolní Bečva.

(1. 8. 2018) v 17:38 hodin, tedy ve stejné minutě jako informaci o předešlé vážné události, přijali hasiči oznámení další těžké dopravní nehody osobního vozu s motocyklem v obci Dolní Bečva na Vsetínsku. Na místo byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí, a také jednotka hasičů města Rožnov pod Radhoštěm. 

Jako první k události dorazili hasiči města Rožnov pod Radhoštěm. Jak bylo potvrzeno, došlo zde k čelnímu střetu osobního automobilu s motocyklem, na kterém cestovaly dvě osoby. Řidič motocyklu silný náraz bohužel nepřežil, jeho spolujezdkyně byla s těžkým zraněním letecky transportována do nemocnice. V osobním voze Peugeot došlo ke zranění jedné dospělé osoby a dítěte, další dospělá osoba zraněna nebyla.

Hasiči zajistili místo havárie a uniklé provozní náplně z obou strojů zlikvidovali pomocí speciálních sorpčních látek. V době řešení nehody se jednotka podílela na řízení dopravy, protože komunikace byla částečně neprůjezdná.

Aktualizace:

21:00 hodin

Komunikace je průjezdná kyvadlově, na místě byla ponechána jednotka hasičů města Rožnov pod Radhoštěm, profesionální hasiči se vrátili zpět na svou základnu. Nadále probíhá šetření tragické nehody.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje, Foto: HZS ZLK, Hasiči města RpR

           

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem