HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

K noční havárii osobního vozidla u Předboje letěl vrtulník

V noci na úterý 26. května v 0.40 hodin přijala linka tísňového volání středočeských hasičů informaci o vážné dopravní nehodě osobního vozidla na silnici číslo 9 v katastru obce Předboj v okrese Praha-východ. 

Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje k události vyslalo jednotku profesionálních hasičů ze stanice Neratovice s cisternovou automobilovou stříkačkou. Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že v osobním vozidle, které sjelo mimo vozovku a narazilo do můstku přes Kojetický potok, je zraněný řidič.

Hasiči provedli jeho vyproštění a následně pacienta předali do péče zdravotnické záchranné služby. Vzhledem k tomu, že lékař povolal na místo také vrtulník letecké záchranné služby, byl řidič nakonec transportován letecky do jedné z pražských nemocnic.

Hasiči dále provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a také pomohli zdravotníkům s transportem osoby do vrtulníku. Zásah byl ukončen krátce po půl druhé, kdy se jednotka vrátila na svou základnu. Příčinu dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR.  

nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS
HZS Středočeského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem