HZS Pardubického kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Jste kreativní a rádi vymýšlíte přání? Zapojte se do soutěže

Rok 2020 se nese ve znamení oslav.

Hasičský záchranný sbor České republiky, a tedy i Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje letos slaví 20. výročí svého působení v novém krajském uspořádání.

Co byste popřáli hasičům do dalších let?

Vyzýváme všechny malé i velké příznivce a obdivovatelé hasičů: Fantazii se meze nekladou. Můžete posílat textová přání, obrázky, zvukové záznamy i videa.

12. ročník projektu „Dávají za nás ruku do ohně“ vyhlašuje MV – generální ředitelství HZS ČR a HZS Pardubického kraje. Soutěž je pod záštitou generálního ředitele HZS ČR.

Garant projektu krajské soutěže:

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí HZS Pardubického kraje, Teplého 1526, Pardubice 530 02.

Vaše nejoriginálnější přání hasičům zasílejte na e-mail: vendula.horakova@pak.izscr.cz (předmět e-mailu „Nejoriginálnější přání k 20. výročí“), tel. 950 570 139

Podmínky soutěže: Přijímají se vlastní vymyšlená přání, doručená garantovi projektu elektronicky nebo poštou. Společně s příspěvkem je nutné zaslat naskenovanou vyplněnou přihlášku, prohlášení soutěžícího, souhlas se zpracováním osobních údajů a poskytnutí licence k užívání autorského díla.

Uzávěrka krajského kola soutěže HZS Pardubického kraje bude 15. května 2020.

Vítězové budou pozváni k převzetí cen na Dnu otevřených dveří stanice Pardubice, a to 23. května 2020. Nejlepší výtvory postupují do celostátního kola soutěže.

Další informace o celorepublikové soutěži naleznete na www.hzscr.cz.

vytisknout  e-mailem