HZS hlavního města Prahy  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Již potřinácté byla vyhlášena výtvarná soutěž "Dávají za nás ruku do ohně"

U příležitosti Evropského dne tísňové linky 112 vyhlašuje MV – generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky již 13. ročník soutěže v rámci projektu „Dávají za nás ruku do ohně“. 

Jako každoročně je maskotem projektu dráček ZáchranáčekTen si klade za cíl připomínat zásady požární prevence, seznamovat s principy ochrany obyvatelstva a informovat o všech důležitých činnostech, které hasiči vykonávají.

Letošní soutěž se opět koná pod záštitou generálního ředitele Hasičského záchranného sboru České republiky, generálporučíka Ing. Drahoslava Ryby a tématem letošního ročníku soutěže je

"Hasičská stanice"

ViewImage.jpgholesovice_004 up.jpgViewImage (1).jpg

Vaším úkolem bude: 
 

  • namalovat, jak by dle vašich představ měla vypadat hasičská stanice.

         (Můžete k obrázku stanice namalovat nebo napsat, co by na žádné stanici nemělo chybět.)

         nebo

  • namalovat stanici, která se nachází ve vašem městě či obci, případně kterou jste viděli a líbí se vám.

         (V tom případě k obrázku napište, v jakém městě či obci se tato stanice nachází.)

Věkové kategorie: děti (MŠ, ZŠ I. stupeň, ZŠ II. stupeň), teenageři 16+ a dospělí, dobrovolní a profesionální hasiči, kolektiv

Uzávěrka: 30. června 2021

Garant projektu a kontaktní údaje pro zaslání kreseb: Pracoviště komunikace, MV-GŘ HZS ČR, Kloknerova 26, 148 01 Praha 414, soutez@grh.izscr.cz (předmět e-mailu „Hasičská stanice“), tel. 950 819 659.

Podmínky soutěže: Svůj obrázek spolu s vyplněnou přihláškou, podepsaným Prohlášením, Souhlasem se zpracováním osobních údajů a Poskytnutím licence k užívání autorského díla nám doručte do 30. 6. 2021 buď poskytovatelem poštovních služeb, osobně nebo e-mailem na výše uvedené kontakty. O vítězích rozhodne odborná porota. Podrobné podmínky naleznete v níže přiložených dokumentech.


 

vytisknout  e-mailem