Institut ochrany obyvatelstva  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Jednáme se zástupci MZV ČR

Dne 21. 2. 2023 proběhlo expertní jednání na Ministerstvu zahraničních věcí v Praze. Zástupci Institutu ochrany obyvatelstva zde prezentovali mezinárodní výcvikové aktivity a spolupráci s mezinárodními organizacemi, jako např. OPCW či NATO. 

Výcvik OPCW (3)

Za Ministerstvo zahraničních věcí se jednání zúčastnili: ředitelka Odboru kontrolních politik paní Veronika Stromšíková, ředitelka Odboru států subsaharské Afriky paní Nicol Adamcová, zástupkyně ředitele odboru Společné zahraniční a bezpečnostní politiky paní Ilona Valhová a další kolegové z odboru Afriky a bezpečnosti.

Za IOO jednání vedla pplk. Ing. Ladislava Navrátilová Ph.D., která v závěru roku 2022 převzala z rukou generálního ředitele Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) Fernanda Ariase prestižní cenu „OPCW-The Hague Award“ za dlouholetý přínos právě v oblasti školení zahraničních specialistů na poli ochrany před účinky nebezpečných chemických látek. Od roku 1999, kdy začala naše spolupráce s OPCW, jsme ať již v našem institutu, či v zahraničí, proškolili téměř již 900 účastníků z 90 zemí světa.

OPCW - The Hague Award

Společná diskuze v závěru tohoto jednání nastínila mnoho společných aktivit, které by mohly vést k větší propagaci České republiky a Hasičského záchranného sboru ČR ve světě.


Vloženo: 27. 2. 2023 | Aktualizace: 27. 2. 2022 | Email: spisovna@ioolb.izscr.cz

Odkazy do noveho okna

Výcvik OPCW

Výcvik OPCW 

Detailní náhled

Výcvik OPCW (2)

Výcvik OPCW (2) 

Detailní náhled

Výcvik OPCW (3)

Výcvik OPCW (3) 

Detailní náhled

OPCW - The Hague Award

OPCW - The Hague Award 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem