Institut ochrany obyvatelstva  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Národní cena kvality České republiky pro Institut ochrany obyvatelstva

MV – GŘ HZS ČR, Institut ochrany obyvatelstva se stal vítězem Národní ceny kvality České republiky v jednom z nejprestižnějších programů, a to EXCELENCE veřejného sektoru. 

lev_pruh.jpg

Akce se uskutečnila pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana a předsedy vlády České republiky Andreje Babiše. Institut získal významné národní i mezinárodní ocenění Excellence 4 star v prestižním hodnocení kvality organizace  EFQM - European Foundation for Quality Management a úspěšně tak navázal na rok 2016, kdy byl hodnocen jako úspěšná organizace veřejného sektoru na úrovni Excellence 3 star.

pap_comp.jpg

Národní cena kvality České republiky představuje nejpropracovanější a nejsofistikovanější systém externího hodnocení organizací podnikatelského i veřejného sektoru. Program Excelence je založený na komplexním hodnocení fungování a zlepšování celé organizace. Model EFQM zahrnuje 9 základních části - vedení, lidé, strategie, partnerství a zdroje, procesy, výsledky pracovníků, výsledky pro zákazníka, výsledky pro společnost a klíčové výsledky organizace. Hodnotí se především úroveň řízení, dále činnost zaměstnanců, posuzují se rozvojové a strategické dokumenty. Důraz je kladen na práci s partnery, například s vysokými školami, jednotlivými HZS krajů apod. Hodnocena je i schopnost organizace kvalitně se propagovat na veřejnosti.

Vysoce prestižní cenu převzal na slavnostním večeru plk. Ing. Mgr. Rostislav Richter a plk. Ing. Jarmil Valášek, Ph.D., MBA.

rv.jpg

Foto: IOO, MV-GŘ HZS ČR


Vloženo: 29. 11. 2018 | Aktualizace: 13. 1. 2020 | Email: spisovna@ioolb.izscr.cz

vytisknout  e-mailem