Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Instukčně metodické zaměstnání a semináře 2015

Ve dnech 25.-26. listopadu 2015 se uskutečnilo v Institutu lázně Bohdaneč Instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů a ředitelem OOB/KŘ HZS hl. m. Prahy. Přednesené prezentace jsou uvedené níže.

Ve dnech 8.-9. září 2015 se uskutečnilo v Institutu Lázně Bohdaneč instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů a ředitelem odboru OOB/KŘ HZS hl.m. Prahy. 

Ve dnech 11.-12. května 2015 se uskutečnilo v Institutu Lázně Bohdaneč instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů a ředitelem odboru OOB/KŘ HZS hl.m. Prahy. Přednesené prezentace jsou uvedeny níže.

 

Ve dnech 28.-29. dubna 2015 se ve Školním a výcvikovém zařízení Brno uskutečnil 2. odborný seminář k problematice ochrany obyvatelstva a krizového řízení určený pro příslušníky (vedoucí oddělení a pracovišť, metodiky) HZS krajů.

Přednesené prezentace jsou k dispozici zde.

 

Ve dnech 17.-18. února 2015  se uskutečnilo v Institutu Lázně Bohdaneč instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů a ředitelem odboru OOB/KŘ HZS hl.m. Prahy a tajemníky BRK. Přednesené prezentace jsou uvedeny níže.

 

 

 

vytisknout  e-mailem