Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Instrukčně metodická zaměstnání v roce 2016

Ve dnech  11. - 12. dubna 2016 se ve Školním a výcvikovém zařízení Brno uskutečnil 3. odborný seminář k problematice ochrany obyvatelstva a krizového řízení určený pro příslušníky (vedoucí oddělení a pracovišť, metodiky) HZS krajů. Přednesené prezentace jsou k dispozici zde.

 

Dne 23. února 2016 se uskutečnilo v Institutu lázně Bohdaneč Instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů a ředitelem OOB/KŘ HZS hl. m. Prahy. Přednesené prezentace a zápis jsou k dispozici zde.

 

Dne 24. února 2016 se uskutečnilo v Institutu lázně Bohdaneč Instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů,  ředitelem OOB/KŘ HZS hl. m. Prahy a tajemníky Bezpečnostních rad krajů. Přednesené prezentace a zápis jsou k dispozici zde.

 

Ve dnech 31. 5.-1. 6. 2016 se uskutečnilo v Institutu lázně Bohdaneč Instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů a ředitelem OOB/KŘ HZS hl. m. Prahy. Přednesené prezentace a zápis jsou k dispozici zde.

 

Ve dnech 7. - 8. listopadu 2016 se v ŠRZ HZS Středočeského kraje Roučmídův Mlýn uskutečnilo Instrukčně metodické zaměstnání s vedoucími oddělení OOB/KŘ HZS krajů. Přednesené prezentace a zápis jsou k dispozici zde.

vytisknout  e-mailem