Institut ochrany obyvatelstva  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Národní cena kvality ČR pro Institut ochrany obyvatelstva

Dne 27.listopadu 2018 Institut ochrany obyvatelstva HZS ČR ve Španělském sále Pražského hradu obdržel Národní cenu kvality České republiky v programu Excelence. 

lev_pruh.jpg

Akce se uskutečnila pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana a předsedy vlády České republiky Andreje Babiše. Institut získal významné národní i mezinárodní ocenění Excellence 4 star v prestižním hodnocení kvality organizace  EFQM - European Foundation for Quality Management a úspěšně tak navázal na rok 2016, kdy byl hodnocen jako úspěšná organizace veřejného sektoru na úrovni Excellence 3 star.

pap_comp.jpg

Národní cena kvality České republiky představuje nejpropracovanější a nejsofistikovanější systém externího hodnocení organizací podnikatelského i veřejného sektoru. Program Excelence je založený na komplexním hodnocení fungování a zlepšování celé organizace. Model EFQM zahrnuje 9 základních části - vedení, lidé, strategie, partnerství a zdroje, procesy, výsledky pracovníků, výsledky pro zákazníka, výsledky pro společnost a klíčové výsledky organizace. Hodnotí se především úroveň řízení, dále činnost zaměstnanců, posuzují se rozvojové a strategické dokumenty. Důraz je kladen na práci s partnery, například s vysokými školami, jednotlivými HZS krajů apod. Hodnocena je i schopnost organizace kvalitně se propagovat na veřejnosti.

Vysoce prestižní cenu převzal na slavnostním večeru plk. Ing. Mgr. Rostislav Richter a plk. Ing. Jarmil Valášek, Ph.D., MBA.

rv.jpg

Foto: IOO, MV-GŘ HZS ČR


Vloženo: 29. 12. 2018 | Aktualizace: 29. 12. 2018 | Email: spisovna@ioolb.izscr.cz

vytisknout  e-mailem