HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči změřili své síly v požárním sportu v krajské soutěži

(21.6.2024) Ve čtvrtek 20. června se uskutečnil již XXII. ročník krajského kola soutěže v požárním sportu družstev Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje a Hasičských záchranných sborů podniků Zlínského kraje. 

Soutěž se uskutečnila v areálu požární stanice a místního sportovního stadionu v Uherském Brodě. Na start se postavila družstva profesionálních hasičů územních odborů Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, družstvo z HZSP DEZA a.s. Valašské Meziříčí a tradičně jako hosté přijeli změřit síly i profesionální hasiči HaZZ z Trenčínského kraje. Účast slovenských kolegů patří k dlouholeté tradici našich krajů. Stejně tak hostují profesionální hasiči Zlínského kraje na soutěžích pořádaných slovenskými kolegy.

3.jpg

Po slavnostním zahájení, kterého se zúčastnil krajský ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, se naplno rozjelo sportovní klání ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže, běhu na 100 metrů s překážkami, štafetě na 4x100 metrů s překážkami a v požárním útoku.

18.jpg

Po celodenním měření sil pod žhavým sluncem s celkovým součtem 6 bodů za umístění v jednotlivých disciplínách se nejlépe dařilo družstvu z Územního odboru Zlín. To si také od krajského ředitele převzalo putovní pohár. Na druhém místě v celkovém pořadí s 8 body skončili profesionální hasiči z Územního odboru Vsetín a bronzovou příčku získali profesionální hasiči z Územního odboru Uherské Hradiště se 14 body.

Velké díky patří všem sponzorům soutěže.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

40.jpg

 


 

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem