HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Každoroční setkání bývalých profesionálních hasičů

(6.12.2019) Na konci roku se stalo již pravidlem setkání bývalých příslušníků profesionálních hasičů. 

Nijak tomu nebylo ani letos. Celkem 31 bývalých profesionálních hasičů a zaměstnanců Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, územního odboru Zlín, přijalo pozvání ke společnému setkání, které se uskutečnilo v pátek 6. prosince 2019 v budově krajského ředitelství ve Zlíně.

Účasten byl ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, který všechny zúčastněné přivítal, ředitel Územního odboru Zlín plk. Ing. Štefan Hrtús a předsedkyně Odborového svazu hasičů ve Zlíně kpt. Ing. Martina Neuwirthová.

Setkání se stalo i vítanou příležitostí k blahopřání a předání darů letošním jubilantům. Všichni však také vzpomněli i na ty kolegy, kteří už mezi námi nejsou. Setkání ale nebylo jen o vzpomínce a oslavě jubilantů. Ředitel shrnul novinky, které se od posledního setkání u hasičů udály i plány do budoucna. Řeč tak přišla na početní stavy na jednotlivých požárních stanicích, novou požární techniku, zásahovou činnost, i na aktuální dokončování stavby nové stanice Zlín.

Po programu v budově krajského ředitelství pokračovalo setkání tradičním posezením v restauraci „Maja“, kde všichni vzpomínali na svá „hasičská léta“ a humorné zážitky.

Všem děkujeme za účast, přejeme hodně zdraví v roce následujícím a těšíme se na další setkání v roce 2020.

https://timil.rajce.idnes.cz/HZS_setkani_byvalych_zamestnancu,_2019

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem