HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Cena Salvator 2015 – Cena hejtmana Zlínského kraje.

(7.1.2016) Zahájení nominačního období 13. ročníku studentského projektu. 

Zlín, 5. 1. 2016 – Začátek nového roku je každoročně neodmyslitelně spjat s nominačním obdobím na Cenu Salvator, jejímiž nositeli jsou obyvatelé Zlínského kraje, kteří pomáhají ostatním nebo dokonce někomu v roce 2015 zachránili život. Od 7. ledna do 8. února 2016 mohou občané pomocí nominačního formuláře nominovat své hrdiny do kategorií Občan, Dítě a nově také do kategorie Projekty.

Cena Salvator 2015 – Cena hejtmana Zlínského kraje je již 13. ročníkem projektu, který oceňuje hrdinské skutky nejen členů integrovaného záchranného systému, ale i obyčejných lidí – skutečných hrdinů. Kdokoliv, kdo byl svědkem záchrany života nebo ví o dobročinném projektu, může pravé hrdiny nominovat pomocí on-line formuláře, který najde na webu www.cenasalvator.cz, či pomocí nominačních boxů, které se nachází ve vestibulu 15. budovy Baťova institutu, u pokladen v Golden Apple Cinema a ve vstupní hale Univerzitního Centra UTB. Nominační formuláře jsou u boxů přichystány.

Kategorie Projekty je jednou z novinek letošního ročníku Ceny Salvator. Jedná se o ocenění pro jednotlivce či skupiny, která ve svém volném čase pomáhá potřebným, finančně je podporuje či svým působením pro ně finanční prostředky zajišťuje. Do kategorie Občan může být nominována fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm či pracovištěm ve Zlínském kraji. Dětská cena oceňuje mladistvé ve věku do 18 let s bydlištěm ve Zlínském kraji, kteří díky své duchapřítomnosti či odvaze pomohli člověku v tíživé situaci.

„Věříme, že mezi námi existuje mnoho hrdinů, ať už dospělých či dětí, kteří svým činem pomohli druhým nebo jim dokonce zachránili život. Pomozte nám je objevit, ať můžeme jejich skutky náležitě ocenit. Nominace zabere jen pár minut, ale může udělat velkou radost,“ říká jedna z hlavních manažerek projektu Nikola Valiánová.

Projekt organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Více informací o projektu a soutěžních kategoriích lze najít na webu www.cenasalvator.cz.

Kontakt: Jana Bělunková – PR manažer • telefon: +420 775 971 391 • Facebook: Cena Salvator

Odkazy do noveho okna

Nominační plakát

Nominační plakát 

Detailní náhled

Nominační plakát pro kategorii Děti

Nominační plakát pro kategorii Děti 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem