HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nové oplocení požární stanice Otrokovice. První fáze realizace se uskutečnila především díky finančním darům

(19.10.2016) Bezprostřední okolí požární stanice profesionálních hasičů v Otrokovicích doznalo v posledních týdnech zásadní změny.  

Asi šedesát metrů původního oplocení, na kterém se už značně podepsal čas, bylo nahrazeno novým. Kvalitní oplocení zvýšilo jak úroveň zabezpečení areálu stanice, tak dokreslilo moderní vzezření celého objektu, který v posledních letech procházel zásadní rekonstrukcí.

Celou akci v hodnotě asi 70.000 korun se podařilo realizovat především díky finančním a materiálním darům ze strany některých společností, které s profesionálními hasiči dlouhodobě spolupracují. V tomto konkrétním případě se jedná o finanční dary od společností DURALINE CT, s.r.o. Tlumačov, PROFIRE, s.r.o. Otrokovice a TEOZ, s.r.o. Otrokovice. Dar v podobě okrasných stromků, které doplňují nové oplocení areálu, obdrželi otrokovičtí profesionálové od společnosti Zahradnictví ARBO, Martinice.

Ze strany uvedených společností nejde jen o finanční podporu realizace projektu technického zabezpečení areálu stanice, ale i o dlouhodobou spolupráci při výcviku a přípravě našich jednotek formou taktických a prověřovacích cvičení v areálech firem.

Profesionální hasiči by touto formou rádi poděkovali vedení výše uvedených společností za výbornou spolupráci a podporu.

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem