HZS Plzeňského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

V neděli došlo u "Vysoké" ke dvěma dopravním nehodám

Na hlavním tahu na Přeštice dochází k dopravním nehodám často. Dalo by se říci, že bez mála není týdne, aby hasiči nezasahovali buď u sjezdu na Dobřany a Štěnovice, či u křižovatky u skládky "Vysoká", nebo v okolí Horní Lukavice.

Stejně tomu bylo i v neděli 6.1.2018, kdy ráno kolem šesté hodiny došlo u zmíněné křižovatky k dopravní nehodě dodávky a osobního automobilu. Ve vozidlech cestovalo pět osob, z nichž tři byly odvezeny ZZS a dvě byly po vyšetření ponechány na místě jako nezraněné. Obě vozidla se nacházela mimo komunikaci. Hasiči provedli protipožární opatření a zajištění místa události. Dále bylo třeba přeložit náklad z dodávky do náhradního vozidla. V rámci činnosti hasičů bylo taktéž nutné řídit provoz v místě.

6_1_2019 DN 1 OA a dodávka Vysoká - ráno (2).jpg6_1_2019 DN 1 OA a dodávka Vysoká - ráno (1).jpg

Tentýž den před jedenáctou hodinou večer došlo k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu jen o několik desítek metrů dál směrem k Přešticím. Osobní vozidlo skončilo na střeše mimo komunikaci. Jednu osobu si převzala do péče ZZS. Hasiči provedli protipožární opatření a nasvícení místa události, aby mohla PČR nehodu zdokumentovat.

6_1_2019 ND 1 OA Vysoká - večer.jpg

vytisknout  e-mailem