HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Rady a doporučení

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

Vážení spoluobčané,
Vaše cesty k bezpečí
vstupujete na stránky projektu "Vaše cesty k bezpečí", kde Vám poskytneme rady, jak správně postupovat při běžných druzích ohrožení, včetně ohrožení Vaší bezpečnosti či Vašeho majetku v důsledku kriminality. Projekt vznikl v roce 2008 z iniciativy Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje (JMK) ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie JMK a s Diecézní charitou Brno.
 
V roce 2010 byl projekt přejat Hasičským záchranným sborem Libereckého a Středočeského kraje.
Na našich stránkách naleznete 33 témat z oblasti ochrany obyvatelstva, požární prevence a bezpečnosti občanů, která si můžete stáhnout ve formátu pdf a to včetně jednostránkových informačních letáků ve formátu A4.
Klidné dny bez mimořádných situací Vám přejí pracovníci odboru ochrany obyvatelstva a krizového řízení HZS Libereckého kraje!
 
Aktuálně - nová informační brožura!!!
Brožurka
Kolegové z Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje pro Vás připravili kompletní příručku s informacemi, jak se připravit na mimořádné události a jak jim čelit.
Obsah brožurky vychází z informačního projektu „Vaše cesty k bezpečí" a obsahuje všechna témata, která jsme v rámci tohoto projektu doposud vydali. Je rozdělena do 3 kapitol - ochrana obyvatelstva, požární prevence a bezpečnost občana a obsahuje celkem 33 témat. Témata jsou doprovázena fotografiemi, které pomohou zejména těm občanům, kteří mají lepší vizuální paměť.
 
Bannery chytrých blondýnek
Pokud máte zájem umístit na své internetové stránky odkaz na projekt "Vaše cesty k bezpečí", je pro Vás připravena široká nabídka bannerů, ke kterým stačí přiřadit odkaz "www.hzslk.cz/vase-cesty-k-bezpeci".

vytisknout  e-mailem