HZS Libereckého kraje

Přejdi na

Předcházíme rizikům

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Bezpečnostní referent

Vyhlašujeme výběrové řízení na pracovní pozici

1.01.11. bezpečnostní referent

bezpečnostní referent -  pracoviště právního a organizačního kanceláře ředitele HZS Libereckého kraje

Místo pracovního působiště: Liberec

Náplň pracovního místa:

  • Komplexní zajišťování ochrany utajovaných informací v organizaci.
  • Provádí školení určených osob pro stupeň utajení „Vyhrazené“ a „Důvěrné“.
  • Zabezpečuje činnost sekretariátu krajského ředitele, zajištění organizačních záležitostí (komplexně zabezpečuje agendu služebních průkazů, zajišťuje úkoly spojené s udělováním medailí a plaket Hasičského záchranného sboru České republiky, zabezpečuje agendu evidence smluv HZS LK a právních předpisů, agenda poukazů rekreačního zařízení pro zaměstnance HZS LK).
  • Vyhotovuje zápisy z porad vedení HZS LK a porad ředitelů územních odborů.
  • Zajišťuje služby Czechpoint.
  • Zastupuje v době nepřítomnosti pracovníka spisové služby.
  • S tímto služebním místem je spojena povinnost převzít hodnoty, které je  povinen vyúčtovat – cenina - finanční limit u výplatního stroje.

Charakteristika pracovního místa:

  • Platová třída 9,
  • minimální stupeň dosaženého vzdělání vyšší odborné nebo. střední vzdělání s maturitní zkouškou

Další požadavky na volné pracovní místo:

  • Řidičský průkaz sk. B,
  • velmi dobrá znalost práce na PC (tabulkové a textové editory, prezentační programy),

Pružná pracovní doba 40hod/týden

5 týdnů dovolené +  týden indispozicí volno

Plat:

Platový tarif v závislosti na době odborné praxe 19 730 Kč až 28 920 Kč (+ osobní příplatek)

Předpokládaný nástup na uvedenou pracovní pozici od 1. 1. 2021

Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:

profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e‑mailu) uchazeč zašle  na e-mail jiri.hansal@hzslk.cz  do 31. 10. 2020.

Na základě kvalifikačních předpokladů, viz profesní životopisy jednotlivých uchazečů, budou ti nejvhodnější kandidáti na obsazení volné pracovní pozice pozváni k účasti na ústní části výběrového řízení. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jiří Hansal, tel. 950470149, 950470032.

vytisknout  e-mailem