HZS Kraje Vysočina

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Finanční referent

Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina vyhlašuje výběrové řízení na pozici Finanční referent

Náplň práce:

  • kontrola hospodaření podle rozpočtů včetně sledování vývoje čerpání
  • provádění rozborů čerpání rozpočtu a stanovování návrhů na opatření
  • projednávání a realizace rozpočtových změn

Požadavky:

  • vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 v 10. platové třídě (výše mzdy dle délky odborné praxe)
  • místo výkonu práce: Jihlava
  • nástup možný od července 2024

Písemnou přihlášku doplněnou o strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů, kontaktní telefon a adresu, uchazeč/ka doručí nejpozději do 17. června 2024 na adresu:

oddělení personální a PaM

Ke Skalce 32

586 04 Jihlava

Kontaktní osoba:

Soňa Světlíková, tel.: 950270191, e-mail: sona.svetlikova@hzscr.cz

vytisknout  e-mailem