HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dávají za nás ruku do ohně

Chcete se zúčastnit velké hasičské soutěže? Chcete s námi oslavit naše dvacetileté výročí? Přihlašte se do soutěže!!! 

  1. Informace o soutěži
  2. Pravidla soutěže

MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR vyhlašuje 12. ročník projektuDávají za nás ruku do ohně, který se každoročně koná pod záštitou generálního ředitele HZS ČR genpor. Drahoslava Ryby.

Rok 2020 se ponese ve znamení oslav. Hasičský záchranný sbor České republiky letos slaví 20. výročí svého působení v novém krajském uspořádání.

Co byste popřáli hasičům do dalších let?

Vyzýváme všechny malé i velké příznivce a obdivovatelé hasičů:

„Pošlete nám co nejoriginálnější přání k našim 20. narozeninám“


"Přestože od vzniku prvního profesionální hasičského sboru uplynulo již 167 let, mají hasiči na své cestě historií řadu důležitých dat. Jedním z klíčových je 1. leden 2001, kdy díky nové legislativě, z poměrně složité a těžkopádné organizační struktury, vzniká Hasičský záchranný sbor ČR ve zcela novém uspořádání, s novými kompetencemi a fungující na nové právní úpravě.

Pro všechny hasiče je toto datum velmi důležité a proto se letošní rok, který je 20. rokem tohoto uspořádání, stal rokem oslav.

Pojďte s námi slavit i vy a pošlete Hasičskému záchrannému sboru ČR narozeninové přání. Fantazii se meze nekladou a forma i obsah jsou zcela na Vás."

Soutěžní forma: můžete posílat textová přání, obrázky, zvukové záznamy i videa

Věkové kategorie: děti (MŠ, ZŠ I. stupeň, ZŠ II. stupeň, SŠ), dospělí, kolektivy

Speciální kategorie: hasiči profesionální a dobrovolní

Uzávěrka: 30. června 2020

Garant projektu: pracoviště komunikace MV-GŘ HZS ČR, Kloknerova 26, 148 01 Praha 414, soutez@grh.izscr.cz (předmět e-mailu „Nejoriginálnější přání k 20. výročí“), tel. 950 819 659.

Podmínky soutěže: přijímáme vlastní vymyšlená přání, doručená garantovi projektu elektronicky nebo poštou. Společně s příspěvkem je nutné zaslat naskenovanou vyplněnou přihlášku, prohlášení soutěžícího, souhlas se zpracováním osobních údajů a poskytnutí licence k užívání autorského díla. Uzávěrka soutěže bude 30. června 2020.
Přihláška, prohlášení a souhlas jsou v přiložených souborech.

Další informace a následně výsledky soutěže naleznete na www.hzscr.cz nebo facebooku Hasičského záchranného sboru ČR.

vytisknout  e-mailem