HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči zvou na soutěž v disciplínách TFA v Kroměříži

(24. 8. 2018) Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje zve závodníky na již 18. ročník soutěže o putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje v disciplínách TFA - Zámecká věž, Kroměříž 2018. 

Soutěž se uskuteční ve čtvrtek 13. září 2018 v Kroměříži v prostorách Velkého náměstí a věže Arcibiskupského zámku. 

Soutěž bude probíhat odděleně po úsecích intervalovým způsobem podle pravidla 24 Pravidel soutěže v disciplínách TFA, rozdělena do 4 úseků, časy ze všech 4 úseků budou sečteny a poté vyhodnoceny. Trať bude postavena paralelně pro současný postup dvou soutěžících, vyjma úseku č. 4, kde se bude startovat jednotlivě.

Vyhodnocení proběhne v kategoriích jednotlivců a kategorii družstev. Družstvo je čtyřčlenné, složené z vedoucího a tří členů - složení družstva je nutné uvést v přihlášce (příloha č. 1) a od jednoho zřizovatele. Vyhodnocení družstev proběhne na základě součtu všech čtyř časů. Při nedostatku startujících v jednotlivých kategoriích (min. 4) budou startující přesunuti do nižší či vyšší věkové skupiny. Při nedostatku družstev (min. 4) bude kategorie zrušena.

Závodu se mohou zúčastnit příslušníci HZS ČR, zaměstnanci HZS podniků, členové jednotek PO obcí. Maximální počet závodníků je 80. Upřednostněni budou závodníci, kteří se zúčastnili předchozích závodů Českého poháru v disciplínách TFA.

Všichni startující musí být fyzicky způsobilí a zdravotně způsobilí pro funkci hasiče s platnou lékařskou prohlídkou, za jejich zdravotní stav odpovídá vysílající organizace. Každý soutěžící předloží potvrzení přihlašující organizace (organizační části – ÚO, kraj, podnik, obec) při prezenci. Soutěžící musí být zdravotně způsobilý pro práci ve výšce a nad volnou hloubkou (příloha č. 1). 

Přihlášky lze zasílat do 10. 9. 2018 do 8:00 hod. e-mailem: pavel.letko@zlk.izscr.cz. Do přihlášky je nutno uvést jméno a příjmení závodníka, ročník narození, u příslušníků HZS ČR i osobní evidenční číslo příslušníka, zařazení do příslušného družstva a telefonní spojení. Pozdější přihlášky nebudou přijímány.

Odhlášení lze provést nejpozději do 12. 9. 2018 e-mailem: pavel.letko@zlk.izscr.cz, mobil 724029754.

Podrobné informace a přihlášku naleznete v příloze pod článkem.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem