HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči zasahovali během odpoledne u dvou nehod na Uherskohradišťsku

(20.12.2018) Odpolední sněžení dnes potrápilo především řidiče. Profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště dnes zasahovali u dvou dopravních nehod. V obou případech řidiči se svým vozidlem skončili mimo komunikaci. 

Jako první vyjížděla s cisternou jednotka hasičů k obci Březolupy, kde před půl třetí odpoledne řidič při jízdě dostal smyk, vjel do příkopu, kde čelně narazil do mostku. Poté se vozidlo převrátilo na bok na stranu řidiče, který tak zraněný zůstal ve vozidle zaklíněn.

Hasiči po příjezdu na místo ihned začali s vyprošťováním muže. Ve vozidle umístili řidiče na nosítka a přes zadní dveře vozidla jej vytáhli ven. Poté jej předali do péče přivolaným záchranářům. Ti muže převezli do krajské nemocnice k dalšímu vyšetření.

V 15:50 hodin se hasiči vrátili zpět na svou stanici. Zde však dlouho nezůstali, neboť byli krajským operačním střediskem hasičů deset minut po čtvrté hodině odpolední vysláni k další nehodě, tentokrát k obci Kostelany nad Moravou. Zde v poli na střeše skončil se svým vozidlem řidič a jeho spolujezdkyně. Před příjezdem hasičů již oba byli mimo vozidlo.

V obou případech příčinu nehody šetří státní policisté. 

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna

1Březolupy

1Březolupy 

Detailní náhled

2Březolupy

2Březolupy 

Detailní náhled

1Kostelany nad Moravou

1Kostelany nad Moravou 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem