HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci s Krajskou veterinární správou

V pondělí 19. prosince 2016 byla na Krajském ředitelství HZS Královéhradeckého kraje podepsána mezi Hasičským záchranným sborem Královéhradeckého kraje a Krajskou veterinární správou Státní veterinární správy pro Královéhradecký kraj Dohoda o plánované pomoci na vyžádání. 

Ředitel HZS Královéhradeckého kraje brig. gen. Ing. František Mencl a ředitel KVS MVDr. Aleš Hantsch svým podpisem stvrdili základní pravidla při komunikaci a oznamování mimořádné události mezi oběma institucemi, koordinaci veterinárních asanačních činností, jako je sběr, odvoz a neškodné odstraňování konfiskátů živočišného původu, dále dezinfekce, deratizace, popř. i dezodorizace a spolupráce při odchytu toulavých zvířat.

Dohoda o plánované pomoci na vyžádání zavazuje obě strany ke vzájemné spolupráci a součinnosti v rámci integrovaného záchranného systému (IZS) při provádění záchranných a likvidačních prací v rámci IZS, ochranných a zdolávacích opatření při výskytu nebezpečné nákazy nebo nemoci přenosné ze zvířat na člověka nebo hrozí-li nebezpečí jejího šíření. 

Text a foto: HZS Královéhradeckého kraje

Odkazy do noveho okna

1 DSC03807

1 DSC03807 

Detailní náhled

2 DSC03819

2 DSC03819 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem