HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči během tří svátečních dnů vyjížděli čtyřicetkrát

Hasiči HZS Olomouckého kraje řešili během vánočních svátků 40 různých událostí. 

Na Štědrý den vyjížděli například k požáru plastové popelnice v Jeseníku nebo k požáru odpadu v plechovém kontejneru v Dubicku na Šumpersku. Hasiči také otevřeli zabouchnutý byt a jednu osobu zachránili ze zaseknutého výtahu v Olomouci. Celkem 24. prosince vyjely naše jednotky třináctkrát.

pozar_kontejner_dubicko.jpgpozar_kontejner_dubicko.jpg

Na Boží hod vánoční zachraňovali hasiči dvě zraněné osoby za zamčených bytů. Jeden případ řešili v Olomouci a jeden v Němčicích nad Hanou. Vyjížděli opět k požáru plechového kontejneru v Kojetíně nebo odstraňovali stromy z komunikací v Kozlově a Milenově. Ve středu 25. prosince vyjížděly jednotky také ke dvěma dopravním nehodám, a to v Hranicích a v Horních Moštěnicích. Celkově zasahovaly naše jednotky třináctkrát.

nehoda_horni_mostenice.jpgnehoda_horni_mostenice.jpg

Ve čtvrtek 26. prosince řešili hasiči tři požáry. Jeden ve Zlatých Horách, kde likvidovali požár vraku dodávky. Druhý v Jeseníku, kde hořely sklepní prostory rodinného domu. Hasiči požár rychle zlikvidovali a dům odvětrali. Nikdo se nezranil, příčinu nyní vyšetřujeme. Třetí pak v Šumperku, kde hořel plastový kontejner. Ani na Štěpána nechybělo otevření bytu, které provedly jednotky celkem 3x. Celkově 26. prosince vyjely naše jednotky čtrnáctkrát.


por. Mgr. Lucie Balážová
tisková mluvčí 
HZS Olomouckého kraje
T: 777 420 107
T: 950 770 039
M: lucie.balazova@hzsol.cz
M: mluvci@hzsol.cz
Odkazy do noveho okna

nehoda_horni_mostenice

nehoda_horni_mostenice 

Detailní náhled

nehoda_hranice

nehoda_hranice 

Detailní náhled

pozar_dodavka_zlate_hory

pozar_dodavka_zlate_hory 

Detailní náhled

pozar_dum_jesenik_1

pozar_dum_jesenik_1 

Detailní náhled

pozar_dum_jesenik_2

pozar_dum_jesenik_2 

Detailní náhled

pozar_kontejner_dubicko

pozar_kontejner_dubicko 

Detailní náhled

pozar_kontejner_sumperk

pozar_kontejner_sumperk 

Detailní náhled

strom_kozlov

strom_kozlov 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem