HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hanzel mistrem ČR v TFA, tým HZS MSK mezi nejtvrdšími hasiči bronzový

Jaroslav Hanzel z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK), stanice Karviná, se stal mistrem v ČR v disciplínách TFA (Toughest Firefighter Alive – Nejtvrdší hasič přežije) ve věkové kategorii B od 35 do 44 let. Domácí šampionát se konal ve čtvrtek 4.9.2019 v Plzni. Družstvo HZS MSK zde v nabité konkurenci obsadilo krásnou bronzovou příčku.

Další umístění závodníků z HZS MSK: V kategorii A (18-34 let) skončil Petr Tešnar z hasičské stanice Ostrava-Jih na šestém místě, Petr Pažický ze stanice Karviná jedenáctý. V kategorii B doplnil Jaroslava Hanzela na osmém místě Roman Viej ze stanice Ostrava-Zábřeh. V kategorii C (45+) žádný zástupce HZS MSK nestartoval.

Závodníci absolvovali v kompletním zásahovém vybavení (na některých úsecích i s těžkou tlakovou lahví), bezmála desítku nejrůznějších pohybových, silových a překážkových disciplín na čtyřech samostatně měřených úsecích. Cíl byl na věži plzeňské katedrály sv. Bartoloměje.

Podobné disciplíny plnili nejtvrdší hasiči například na TFA Ostravská věž v Dolních Vítkovicích, naposledy letos 1.5., tradičně s výběhem na Bolt Tower.

Více z plzeňského šampionátu, včetně tabulek a fotografií, je na: https://www.hzscr.cz/clanek/mcr-v-disciplinach-tfa-plzen-5-9-2019.aspx

Odkazy do noveho okna

TymHZSMSK_TFA Plzen

TymHZSMSK_TFA Plzen 

Detailní náhled

TFA_Plzen

TFA_Plzen 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem