Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Generální ředitel vyznamenal příslušníky HZS ČR

Ve středu, 29. ledna 2020, na MV - generálním ředitelství HZS ČR slavnostně předal generálporučík Ing. Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR, služební medaile Hasičského záchranného sboru České republiky „Za věrnost II. stupně" a „Za věrnost III. stupně“ celkem devíti příslušníkům našeho sboru. 

Medaili Za věrnost II. stupně si od pana generálního ředitele převzali: 

mjr. Ing. Štěpán Buchta 
kpt. Ing. Libor Ševčík 
prap. Michal Bílý 

 

Medaili Za věrnost III. stupně si od pana generálního ředitele převzali: 

pplk. Ing. Jiří Rosenkranz 
mjr. Ing. Karel Kaválek 
kpt. Mgr. Hana Janíková, DiS. 
kpt. Mgr. Ondřej Werich 
kpt. Ing. Hana Lukasová 
kpt. Ing. Silvie Kociánová 

 

Medaile „Za věrnost II. stupně“ se uděluje jako ocenění příkladného plnění služebních povinností ve spojení s dobou trvání služebního poměru v délce 20 let. Medaile „Za věrnost III. stupně“ se uděluje za účelem ocenění příkladného plnění služebních povinností ve spojení s dobou trvání služebního poměru v délce 10 let. Jako ocenění příkladného plnění služebních povinností ve spojení s dobou trvání služebního poměru 30 let se uděluje medaile "Za věrnost I. stupně". 

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za jejich dlouholetou vynikající práci pro náš sbor.

Odkazy do noveho okna

Medaile za věrnost II. a III. stupně

Medaile za věrnost II. a III. stupně 

Detailní náhled

Medaile za věrnost II. a III. stupně_2

Medaile za věrnost II. a III. stupně_2 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem