HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dvě zraněné osoby si vyžádala nehoda v obci Střílky.

(26. 9. 2017) Dnes ve 14:27 hodin byl vyhlášen poplach jednotce profesionálních hasičů stanice Morkovice-Slížany, dobrovolným hasičům z obce Střílky a v rámci mezikrajské pomoci také profesionálním hasičům ze stanice Bučovice. Postupně tak vyjely 3 jednotky k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu a dodávky v obci Střílky. Podle prvotních informací se jednalo o čelní střet obou vozů. 

Jako první na místo dorazila dobrovolná jednotka, která potvrdila, že zde došlo k havárii osobního automobilu Nissan, který poškodil dopravní značení a následně se střetl s dodávkovým vozem Fiat. Na základě provedeného průzkumu byla jednotka ze stanice Bučovice odvolána a vrátila se zpět na svou základnu.

Hasiči zajistili místo nehody a zabezpečili vozy proti nebezpečí vzniku požáru. Oba řidiči byli po prvotním ošetření odvezeni zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

Jakmile policie zadokumentovala nehodu, byly oba vozy odklizeny mimo vozovku a byl proveden úklid povrchu komunikace od střepů a úlomků. Poslední jednotka se na základnu vrátila v 18:04 hodin.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem