HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehoda zablokovala dopravu na několik hodin

Včera ve večerních hodinách (ve 20:37 hodin) vyjížděli hasiči k vážné dopravní nehodě ve Smržovce. Událost se stala na silnici I/14 mezi obcí Tanvald a Smržovka.  Na místo události byly postupně vyslány čtyři jednotky. "Prvotním průzkumem jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu tří osobních vozidel. V době příjezdu první jednotky byly všechny osoby již mimo vozidlo," uvedl velitel družstva stanice Tanvald nprap. Karel Bukvic.

Hasiči na místě poskytovali zraněným osobám předlékařskou první pomoc a následně byli nápomocní posádkám ZZS LK při dalším ošetření a transportu do sanitních vozů. U vozidel provedli hasiči protipožární opatření, po celou dobu zásahu byla komunikace zcela neprůjezdná. Na žádost policie hasiči pomohli při nasvícení komunikace pro řádné zadokumentování dopravní nehody. Poté proběhl úklid vozovky a naložení automobilů na odtahový vůz. Komunikace byla zprůjezdněna krátce po půlnoci.

Zasahující jednotky na místě události: HZS LK stanice Tanvald, stanice Jablonec n/N, JSDHO Smržovka - město, JSDHO Smržovka – střed

Autor: por. Bc. Lucie Hložková

Foto: HZS LK

ISMRŽOVKA III..jpg

II

vytisknout  e-mailem