HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehoda vlaku a osobního auta v okresu Louny a další zásahy.

Přesto, že osobní auto bylo silně poškozeno a ve vlaku cestovalo 30 lidí, nikdo nebyl zraněn. 

Územní odbor Žatec
Dopravní nehoda vlaku a osobního auta
7.9. 9:57 Jednotka HZS ÚK ze stanice Louny a jednotka HZSP SŽDC vyjely k dopravní nehodě osobního vlaku a auta u obce Jimlín - Zeměchy, okres Louny. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Auto bylo silně poškozeno, vlak, v němž cestovalo 30 lidí, částečně. Hasiči odpojili akumulátor, místo události, po té převzala hasičská jednotka podniku SŽDC (drážní jednotka).
Územní odbor Litoměřice
Dopravní nehoda
7.9. 9:16 Jednotky HZS ÚK ze stanice Lovosice a Litoměřice vyjely k dopravní nehodě na 41 km dálnice D8 ve směru na Prahu. Jednalo se o dopravní nehodu jednoho osobního auta. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Byli odvezeni do nemocnice. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči zabezpečili vozidlo proti úniku pohonných hmot a předali místo události Policii ČR a Správě a údržbě silnic.
Ústí nad Labem
Požár na železniční lávce
6.9. 17:37 Na linku tísňového volání byl oznámen požár lávky na železničním mostu v Ústí nad Labem. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem a jednotka HZSP SŽDC. Hasiči na místě nalezli hořící prkno na lávce pro pěší železničního mostu. Požár zlikvidovali ruční stříkačkou v 17:43. Lávka byla uzavřena z důvodu nebezpečí propadnutí.

vytisknout  e-mailem