HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehoda uzavřela na několik hodin dálnici ze Slaného do Prahy

Ve čtvrtek 21. března krátce před devátou hodinou vyjeli středočeští hasiči k nahlášené dopravní nehodě na dálnici D7 poblíž kilometru 15,5 ve směru do Prahy. 

Operační středisko k události vyslalo jednotky HZS ze stanic Slaný a Kladno. Šlo o kolizi osobního a nákladního automobilu, kdy řidič osobního vozu zůstal po nárazu zaklíněný ve vozidle a vyprostit ho museli až přivolaní hasiči. Nákladní automobil převážel pískovou drť, která se po střetu rozsypala na dálnici v délce asi 300 metrů.

Hasiči po vyproštění předali zraněného řidiče do péče zdravotnické záchranné službě, která na místo nehody vyslala i vrtulník k rychlejšímu transportu pacienta do nemocnice.

Dálnice byla po celou dobu zásahu uzavřena a policie odkláněla dopravu na sjezdu u obce Knovíz. Po odletu letecké záchranné služby mohli z místa nehody odjet všichni, kteří čekali v koloně, pak byl provoz opět zastaven. Po desáté hodině bylo místo zásahu předáno policii a Středisku správy a údržby dálnic, které se postará o uklizení dálnice.

por. Bc. Tereza Fliegerová
tisková mluvčí
HZS Středočeského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem