HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehoda u Velemína, u Huntířova, požár trávy Šluknov a další zásahy.

13.3. 14:11 Hasičské jednotky HZS St. Lovosice, HZS St. Litoměřice a SDH Chotiměř vyjely dopravní nehodě dvou osobních a jednoho nákladního auta na silnici E55 u Velemína.  

Při nehodě byli dva lidé zraněni. Vzala je do péče zdravotnická záchranná služba. Silnice byla uzavřena, a ve 14:54 zprovozněna kyvadlově jedním pruhem.
Územní odbor Děčín
dopravní nehoda
13.3. 6:22 Hasičská jednotka HZS St. Děčín vyjela na žádost Policie ČR k dopravní nehodě dvou osobních aut u obce Huntířov. Hasiči po naložení havarovaných vozidel na odtah zlikvidovali vyteklé provozní náplně a uklidili vozovku.
Územní odbor Teplice
požár kontejneru
13.3. 4:27 Jednotka HZS St. Bílina vyjela k požáru na Žižkově náměstí v Bílině. Hořel odpadkový kontejner. Hasiči požár zlikvidovali v 4:36. Plastová popelnice hořela v Bílině také v 1:34 u prodejny Penny. Hasiči požár zlikvidovali v 1:43.
Územní odbor Děčín
požár trávy
12.3. 21:03 Na linku tísňového volání byl oznámen požár trávy na půl cesti mezi Šluknovem a Kunraticemi. K požáru vyjely jednotky HZS St. Šluknov a SDH Šluknov. Jednalo se o požár porostu od žhnoucích hromad po nahlášeném pálení. Na místo byla povolána zodpovědná osoba. Hasiči požár lokalizovali jedním vodním proudem C a vysokotlakým vodním proudem v 21:20 a zlikvidovali v 22:01.
Územní odbor Most
požár prázdné budovy
12.3. 20:21 Hasičská jednotka HZS St. Most vyjela k požáru ve 4. patře prázdné budovy bývalého zdravotnického střediska ve Višňové ulici v Mostě. Hořel odpad. V budově nebyl nikdo nalezen. Hasiči použili vysoktlaký vodní proud. Požár lokalizovali v 20:36 a zlikvidovali v 21:04.
Územní odbor Žatec
požár trávy
12.3. 16:44 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří tráva u vlakové trati v Podbořanech okres Louny. K požáru vyjely jednotky HZS St. Podbořany a SDH Podbořany. Byly informovány České dráhy. Hasiči požár lokalizovali v 16:51 a zlikvidovali v 17:05.
 

vytisknout  e-mailem