HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehoda tří nákladních automobilů uzavřela plzeňskou dálnici u Králova Dvora na Berounsku

V úterý 10. května deset minut před pátou hodinou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o dopravní nehodě čtyř nákladních automobilů na 23. kilometru plzeňské dálnice D5 ve směru do Prahy. 

Oznamovatel uvedl, že viděl ve zpětném zrcátku dopravní nehodu a proto nedokáže přesně určit, kolik vozidel se střetlo a jaký je rozsah zranění účastníků nehody. Operační důstojník proto na místo vyslal profesionální hasiče z Berouna i Hořovic spolu s dobrovolnými hasiči obce Zdice.

Ti po příjezdu k události upřesnili, že jde o dopravní nehodu tří nákladních automobilů, přičemž v jednom z nich zůstala zaklíněna osoba, kterou musí vyprostit za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení. Dva zraněné převezla zdravotnická záchranná služba k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči se následně zaměřili na protipožární opatření a zasypání uniklých provozních kapalin sorbentem. Dálnice byla ve směru do Prahy po celou dobu zásahu uzavřena. K zachování akceschopnosti pro případ dalšího výjezdu držela dobrovolná jednotka obce Komárov pohotovost na své zbrojnici.

por. Ing. Tereza Sýkora Fliegerová
tisková mluvčí
HZS Středočeského kraje

Odkazy do noveho okna

001 - dopravní nehoda na plzeňské dálnici

001 - dopravní nehoda na plzeňské dálnic... 

Detailní náhled

002 - dopravní nehoda na plzeňské dálnici

002 - dopravní nehoda na plzeňské dálnic... 

Detailní náhled

003 - dopravní nehoda na plzeňské dálnici

003 - dopravní nehoda na plzeňské dálnic... 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem