Školní a výcvikové zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Delegace izraelských hasičů v Brně

V rámci studijního pobytu na území ČR navštívily výcvikové zařízení HZS ČR v Brně 2 delegace izraelských hasičů. Delegaci v odpoledních hodinách dne 31. 5. 2022 vedla major Esther Shreiber, druhá proběhla o týden později, a to pod vedením major Andrey Chernyakova. 

Delegace izraelských hasičů v Brně.jpgJiž v úvodu programu, po přijetí zahraniční delegace ředitelem ŠVZ HZS ČR plk. Mgr. Martinem Oujezským, MBA a mjr. Ing. Petrem Kupkou, se hosté formou prezentace dozvěděli o náplni činnosti vzdělávacího zařízení, vedení výcviků zkušenými lektory a také praktickém procvičování zásahů. Dále byli seznámeni s projektem IROP, za jehož přispění jsou ve ŠVZ HZS ČR Brno pořizovány nové a modernizovány stávající simulátory, trenažéry a výcvikové objekty. Následně proběhla ukázka technického zázemí a výcvikových prostor ŠVZ HZS ČR, hosté byli zaujati rozmanitým technickým vybavením, kterým naše zařízení disponuje. Velmi aktivně se zajímali o nově budované trenažéry a simulátory a po celou dobu členové obou delegací svůj zájem potvrzovali řadou velmi cílených dotazů.

Věříme, že spolupráce s hasiči z Izraele, kterou jsme započali v roce 2019, se bude i nadále rozvíjet a budeme si dále aktivně předávat vzájemné zkušenosti, a to nejen na poli vzdělávání.

Ředitel ŠVZ HZS ČR -  plk. Mgr. Martin Oujezský, MBA.

Odkazy do noveho okna

Delegace izraelských hasičů v Brně

Delegace izraelských hasičů v Brně 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem