HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Další tragická nehoda, tentokrát na Kaplicku

Na silnici I. třídy č. 3 mezi obcemi Kaplice-nádraží a Kaplice u odbočky na Raveň vyjely dnes (11. ledna) krátce před 6. hodinou ranní všechny složky integrovaného záchranného systému k ohlášené dopravní nehodě. Na místo vzlétnul také vrtulník LZS. 

Jelikož byla nehoda ohlášena jako nehoda více osobních aut a zároveň nehoda s nutností vyproštění zraněných osob, byli k nehodě vysláni jak profesionální hasiči z nejbližší stanice Kaplice, tak také profesionální jednotka ze stanice Český Krumlov. Zároveň byla svolána jednotka SDH obce Velešín.
Hasiči na místě zjistili, že se jedná o střet pěti osobních aut, ve kterých cestovalo celkem 10 osob. Následky nehody bohužel jeden z cestujících nepřežil. Jeho zranění byla neslučitelná se životem, lékař ZZS u něj konstatoval smrt. Zranění utrpělo dále šest osob, z nichž jednu museli zasahující hasiči ze zcela zničeného auta vyprošťovat.
V současné chvíli je silnice v místě nehody neprůjezdná. Kromě kaplické jednotky, která stále na místě zůstává, hasiči zásah ukončili. Nehodu předali policistům k šetření. Po ukončení jejich práce a po odtahu vozidel kapličtí profesionálové dokončí úklid vozovky.

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda 4 OA, Hubenov - 11. 1. 2018 (3)

Dopravní nehoda 4 OA, Hubenov - 11. 1. 2... 

Detailní náhled

Dopravní nehoda 4 OA, Hubenov - 11. 1. 2018 (2)

Dopravní nehoda 4 OA, Hubenov - 11. 1. 2... 

Detailní náhled

Dopravní nehoda 4 OA, Hubenov - 11. 1. 2018 (1)

Dopravní nehoda 4 OA, Hubenov - 11. 1. 2... 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem