Český národní výbor CTIF  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Závěry z jednání Českého národního výboru CTIF

14. 2. 2020 (Martina Rosenbaumová) - Ve středu 15. ledna 2020 se v Praze konalo první letošní setkání členů Českého národního výboru CTIF. Jeho cílem bylo vyhodnocení aktivit roku 2019 a příprava akcí letošních. 

Starosta SH ČMS podal informace o Shromáždění delegátů CTIF 2019, které se konalo v červenci 2019 ve švýcarském Martigny. V rámci něj se uskutečnila volba viceprezidentů CTIF. Kandidát za Českou republiku, Ing. Zdeněk Nytra, byl zvolen viceprezidentem CTIF na další funkční období (2019 - 2022).

Ing. Monika Němečková, náměstkyně starosty SH ČMS, vyhodnotila průběh 22. ročníku mezinárodní soutěže mladých hasičů CTIF (Švýcarsko - Martigny, červenec 2019) jako jednu z nejlépe provedených soutěží ze strany CTIF za posledních 15 let.

Prezident České asociace hasičských důstojníků informoval o mezinárodní konferenci CTIF „Fire Rescue and New Challanges“ (25. - 26. října 2019, Ostrava), jejímž organizátorem byl Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Brig. gen. Ing. Vlček poděkoval všem, kteří se podíleli na organizaci konference, jež byla účastníky hodnocena velmi pozitivně. Letošní konference se bude konat na konci října v norském Oslo.
Hlavním bodem středečního jednání ČNV CTIF byla příprava na letošní Shromáždění delegátů CTIF, které se bude konat 17. června v Hannoveru. Český národní výbor CTIF bude zastupovat starosta SH ČMS Jan Slámečka. Na programu shromáždění bude mj. volba prezidenta CTIF. ČNV CTIF rozhodne o podpoře kandidáta až po zveřejnění všech nominací.

 Členové výboru dále projednali a schválili kvalifikační podmínky družstev mužů, žen a mládeže pro soutěže CTIF na rok 2021 a přijali Etický kodex člena reprezentace České republiky v hasičském sportu.

vytisknout  e-mailem