HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Byla vyhlášena 1. část neinvestiční dotace obcím na činnost jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí

Generálním ředitelstvím HZS ČR byla vyhlášena 1. část neinvestiční dotace obcím na činnost jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí. Jedná se o dotaci na zabezpečení akceschopnosti jednotky SDH obce kategorie JPO II a mzdové výdaje a zákonné pojistné člena - zaměstnance vykonávajícího službu v jednotce SDH obce kategorie JPO II nebo JPO III jako svoje zaměstnání v pracovním poměru.

Žádosti budou stejně jako v minulém roce přijímány pouze elektronicky, prostřednictvím Jednotného dotačního portálu RISPF: https://isprofin.mfcr.cz/rispf.

Ukončení sběru žádostí: 27. února 2020 23:59 hod., příjem žádostí bude umožněn nejméně 30 dní před termínem ukončení sběru žádostí.

Žádost, která bude prostřednictvím portálu vygenerována (*.pdf) je nutné dále podepsat statutárním zástupcem obce (žadatele) a zaslat prostřednictvím datových schránek do 27. února 2020 23:59 hod. na Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje.

Veškeré další potřebné informace a podrobnosti jsou k dispozici v „Zásadách“ a ve „Výzvě“, které jsou ke stažení pod tímto článkem a dále na webové stránce GŘ HZS ČR https://www.hzscr.cz/clanek/nabidky-a-zakazky-dotace-a-granty-ucelova-neinvesticni-dotace.aspx.

vytisknout  e-mailem