HZS Karlovarského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Bezpečností portál je na nové webové adrese

Aktuální informace o krizových situacích a dalších mimořádných událostí. To je Bezport Karlovarského kraje 

logo Bezport.jpgV březnu 2019 spustil Karlovarský kraj ve spolupráci s HZS Karlovarského kraje online Bezpečnostní portál Karlovarského kraje, zvaný BezPort, který slouží odborné i laické veřejnosti pro online sdílení informací z oblasti preventivně výchovné činnosti, krizového a havarijního plánování i pro podporu činnosti složek integrovaného záchranného systému při řešení mimořádných událostí a krizových situací. Během této doby jste na BezPortu mohli nalézt zprávy o dění v oblasti bezpečnosti na území našeho kraje, informace preventivního charakteru o přípravě na různé typy mimořádných událostí, ale také aktuální výstrahy zejména při hrozících vichřicích, povodních nebo sněhových kalamitách včetně rad a doporučení, jak se v takových situacích správně zachovat. Redaktoři BezPortu Vám přinášeli přehledně aktuální a ověřené informace o opatřeních přijímaných v období pandemie koronaviru, o způsobech pomoci moravským obcím postiženým tornádem nebo aktuálně o organizaci pomoci uprchlíkům z Ukrajiny.

S ohledem na neustálou snahu Karlovarského kraje a HZS Karlovarského kraje o zlepšování a zkvalitňování služeb v oblasti bezpečnosti a krizového řízení naleznete BezPort od dnešního dne na nové webové adrese:

https://www.bezport.cz/

Po obsahové stránce Vám BezPort i nadále bude poskytovat stejný rozsah informací jako doposud, nově však budou moci i nepřihlášení uživatelé portálu využívat služeb mapového klienta na platformě webového geografického informačního systému Terinos k zobrazení datových vrstev z oblasti krizového řízení a ochrany obyvatelstva v mapovém prostředí.

Pořízení původní verze a také převod na nový systém je financován Karlovarským krajem. O obsah portálu se starají redaktoři z řad příslušníků HZS Karlovarského kraje a úředníků Odboru bezpečnosti a krizového řízení Krajského úřadu Karlovarského kraje.

DSC_0359.JPG

vytisknout  e-mailem