HZS Plzeňského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

BEZPEČNÁ ŠUMAVA 2017

POZVÁNKA 

Zveme vás na akci Bezpečná Šumava, která se koná 23. září 2017 ve Slunečné u Prášil v době od 10:00 do 15:00 hodin.

Smyslem akce Bezpečná Šumava je ukázat, že všichni záchranáři, kteří se podílí na záchraně života a zvýšení bezpečnosti v území, jsou sehraný tým. A obzvlášť to platí v Národním parku Šumava. Na rozsáhlém a členitém území, které se rozprostírá přes tři státy a v České republice přes dva kraje, jeden záchranářský tým neznamená nic. Životně důležitá je spolupráce.

Organizátorem Bezpečné Šumavy je Správa NP Šumava společně s Odborem záchranné služby a urgentní medicíny Armády ČR a Hasičským záchranným sborem Plzeňského kraje.

Jedná se již o sedmý ročník akce, během které se veřejnosti představí jednotlivé složky Integrovaného záchranného systému ČR. K vidění bude vrtulník LZS AČR, zásahové vozy HZS Plzeňského i Jihočeského kraje a sborů dobrovolných hasičů obcí na území parku, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Policie ČR a mnoho dalšího.

Každý rok je akce zaměřena na jiné téma, letos na lesní požáry v oblastech s pyrotechnickou zátěží. Návštěvníci se tak mohou těšit i na dynamické ukázky.

pozvánkaPV_DL_2017.pngPOZVÁNKA

vytisknout  e-mailem