HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Auto v poli i sražený chodec

(11.1.2020) Sobotní dopoledne se ve Zlínském kraji neslo v duchu dopravních nehod. 

Jako první vyjížděli hasiči ze stanice Valašské Meziříčí krátce před devátou hodinou ranní k havárii osobního vozidla, které narazilo do stromu u Kelče na Vsetínsku směrem na Všechovice.Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii.
Čtrnáct minut po desáté hodině dopolední byli vysláni hasiči ze stanice Kroměříž k nehodě dalšího osobního vozidla, které tentokrát skončilo v poli na boku. Dvě zraněné osoby si do péče převzali přivolaní záchranáři. Hasiči vozidlo zajistili a provedli protipožární opatření. Na místě nehody řídili dopravu kyvadlově.
O chvíli později se stala další dopravní nehoda, a to ve Velkých Karlovicích v místní části Malé Karlovice, kde došlo ke střetu vozidla s chodcem. Na místo byli vysláni dobrovolní hasiči z Karolinky. Po jejich příjezdu se na místě nacházela horská služba. Hasiči zraněné osobě poskytli předlékařskou pomoc a řídili na místě dopravu.
K poslední dopolední dopravní nehodě dvou osobních vozidel vyjeli pět minut před půl jedenáctou hasiči ze stanice Uherské Hradiště. Po příjezdu k nehodě, která se stala u Kunovic na Uherskohradišťsku, hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, odpojení autobaterií a zasypali uniklé provozní kapaliny. 

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna

1 Kvasice

1 Kvasice 

Detailní náhled

2 Kvasice

2 Kvasice 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem