HZS Plzeňského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

14. ročník Memoriálu Jindřicha Šmause

Ve čtvrtek 30.5.2019 pořádal HZS Plzeňského kraje, územní odbor Rokycany již 14. ročník Memoriálu Jindřicha Šmause, jako otevřené mezinárodní soutěže družstev profesionálních hasičů a zdravotnických služeb ve vyprošťování u dopravních nehod, zaměřené na vzájemnou spolupráci obou složek. V letošním roce zde soutěžila mimo českých také družstva z Maďarska a Slovenska.

Vozidla byla naaranžována do připravených scénářů dopravních nehod. Dovnitř byli umístěni namaskovaní figuranti a soutěžní týmy měly za úkol, co nejšetrněji a nejbezpečněji dostat zraněné ven z vozidel při dodržení všech pravidel BOZP a taktiky zásahu na dopravní nehodu s vyproštěním.

Letos si s tímto úkolem poradil nejlépe tým HZS Středočeského kraje, ÚO Beroun, PS Hořovice a ZZS Středočeského kraje, OS ZZS v Berouně. Druhá příčka patří  HZS Ústeckého kraje, ÚO Most, PS Most a ZZS Ústeckého kraje, OS Most a na třetí pozici se umístil domácí tým ZS Plzeňského kraje, ÚO Rokycany, CPS Rokycany a ZZS Plzeňského kraje, VZ Rokycany.

(foto Jana Hořicová)

Výsledková listina je ke stažení ZDE

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem