Technický ústav požární ochrany  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Již dva lidé zemřeli při vypalování trávy a pálení klestí

17. 3. 2017 (Nicole Zaoralová) – Ačkoliv astronomické jaro začíná až 20. března, tak příjemné počasí už láká k úklidům na zahradách včetně pálení zahradního odpadu nebo dokonce vypalování porostů. 

Přečtete si v březnovém čísle časopisu 112

13. 3. 2017 (Libuše Chvojková) - V březnu vychází další číslo měsíčníku 112 – odborného časopisu požární ochrany, integrovaného záchranného systému a ochrany obyvatelstva. 

Experimentální laboratoř pro vědecko-výzkumné úkoly v oblasti zjištování příčin vzniku požárů slavnostně otevřena

8. 3. 2017 (video) - Reportáž ze slavnostního otevření experimentální laboratoře v objektu Institutu ochrany obyvatelstva HZS ČR. 

Desátý díl magazínu Hasiči

6. 3. 2017 (Nicole Zaoralová) Máme tu jaro a s ním přichází čas na úklid našich zahrad. S tím ovšem přibývá i práce hasičům. 

Ochrana obyvatelstva – expozice Hasičského záchranného sboru v Muzeu Policie ČR - březen 2017

Expozice mapuje více než devadesátiletý vývoj ochrany obyvatelstva, v minulosti nazývané civilní obranou a posléze civilní ochranou. K vidění je i rekonstrukce úkrytu ve sklepní části domu a rozsáhlá ... 

Generální ředitel uctí památku Jana Odermatta minutou ticha

"Osobně navrhuji uctít památku hasiče Jana Odermatta minutou ticha v pátek 17. února 2017 v 7,00 hodin ráno." říká generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba. 

Dráček Záchranáček se těší na hasičské vtipy – soutěž o ten nejlepší právě startuje

10. 2. 2017 (Nicole Zaoralová) – Nový kalendářní rok přinesl po dvanácti letech novou podobu dráčka Záchranáčka - maskota preventivně výchovných aktivit Hasičského záchranného sboru ČR. Nový dráček j... 

Přečtete si v únorovém čísle časopisu 112

7. 2. 2017 (Libuše Chvojková) - V první polovině února vychází letos druhé číslo měsíčníku 112 – odborného časopisu požární ochrany, integrovaného záchranného systému a ochrany obyvatelstva.  

Požár v panelovém domě způsobila vadná nabíječka k notebooku

V sobotu 14. ledna v časných ranních hodinách zasahovaly jednotky požární ochrany Středočeského kraje ve Vítkovické ulici v Nymburku, odkud byl nahlášen požár v panelovém domě. 

Ladislav  Holomčík  - 14.1.2017

Přečtete si v lednovém čísle časopisu 112

11. 1. 2017 (Libuše Chvojková) - V lednu vychází první číslo měsíčníku 112 – odborného časopisu požární ochrany, integrovaného záchranného systému a ochrany obyvatelstva.  

 

Stránkování: Počet: 58 / 6 | 1 2 3 4 5 6 |

vytisknout  e-mailem