HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Na dálnici D3 u Veselí nad Lužnicí havaroval kamión, soběslavská jednotka u nehody zasahovala až do noci

Téměř současně s nehodou v Chýnově došlo na Táborsku k další nehodě. V tomto případě se jednalo „pouze“ o jeden nákladní automobil, který havaroval u Veselí nad Lužnicí na dálnici D3. 

Vendula  Matějů  - 21.3.2017

Šestihodinový zásah táborských hasičů u nehody v Chýnově

Dnes (21. března) v 11:22 hodin byla na Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje nahlášena nehoda v obci Chýnov. 

Vendula  Matějů  - 21.3.2017

Požár trafostanice ve Zhoři u Tábora

Likvidace požárů zařízení pod elektrickým proudem jsou pro zasahující hasiče specifické. Jsou jiné v taktice zásahu, v použití typu hasiva, jednotky často vyžadují spolupráci s pracovníky pohotovostní... 

Vendula  Matějů  - 19.3.2017

Nehoda cisterny zablokovala u Tábora dálnici D3

Dnes krátce před šestou hodinou ranní přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje informaci o dopravní nehodě cisterny, která havarovala u Tábora na dálnici D3. 

Vendula  Matějů  - 17.3.2017

Vyvrácená borovice blokovala v Táboře místní komunikaci

Nejen v dobách kalamit, silných větrů či velkého množství těžkého sněhu vyjíždějí hasiči odklízet spadané stromy. Stejné, i když dá se říci, že ojedinělé případy spadlých stromů řeší naše jednotky i b... 

Vendula  Matějů  - 16.3.2017

„Bavorák“ sjel u Čejkovic do rybníka, vyprošťovat museli hasiči

Nejprve profesionální jednotka ze stanice Suché Vrbné byla dnes devět minut před polednem vyslána do Čejkovic k dopravní nehodě osobního automobilu. Když hasiči na místě zjistili, že se nejedná o klas... 

Vendula  Matějů  - 12.3.2017

Ranní požár v Dyníně

V neděli 12. března krátce po střídání směn byl na Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje ohlášen požár stavení v Dyníně, části obce Lhota – Lhotský Dvůr. 

Vendula  Matějů  - 12.3.2017

Zřícený štít naštěstí nikoho nezranil

Profesionální jednotka ze stanice Týn nad Vltavou řešila dnes od ranních hodin v obci v Dražíči spadlý štít u místního zemědělského stavení. Propadnutí bylo na tísňovou linku nahlášeno v 7:24 hodin. 

Vendula  Matějů  - 10.3.2017

 

Stránkování: Počet: 1782 / 179 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 179 |

vytisknout  e-mailem