HZS Zlínského kraje

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Hasiče prověřila trať, ale i počasí.

Dne 11.9.2014 patřilo Velké náměstí v centru historického města Kroměříže hasičům. Přesněji těm, kteří přijeli změřit své síly na 14. ročník soutěže v disciplinách TFA – Kroměříž 2014 „ O putovní pohár ředitelky HZS Zlínského kraje“. Soutěž byla organizována HZS Zlínského kraje, městem Kroměříž (osobní záštita starostky města) a Českou hasičskou sportovní federací. Na dráhu rozdělenou do čtyř úseků, z nichž tři byly situovány na Velkém náměstí, se postupně vydalo 60 soutěžících, kteří bojovali o medaile ve třech věkových kategoriích a soutěži družstev. Tím čtvrtým úsekem, který museli všichni absolvovat, byl „zlatý hřeb“ tohoto závodu – výběh schodiště věže arcibiskupského zámku. Mimo záludností trati, kterou hasiči absolvují v zásahovém obleku a z části i s dýchacím přístrojem, museli bojovat i s nástrahami počasí. Celé sportovní klání totiž provázel vytrvalý déšť a soutěžící se tak museli vyrovnat nejen s mokrou dlažbou plochy náměstí, ale i kluzkým povrchem překážek a nářadí.

Stránkování: Počet fotografií: 24 / 1 | 1 |