HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Krajská výběrová soutěž mladých hasičů ve Zlínském kraji.

(19. 9. 2017) Na závěr soutěžní sezóny proběhla druhý týden v září výběrová soutěž nejlepších družstev mladých hasičů ze všech okresů Zlínského kraje. 

V sobotu 16. září 2017 porovnali mladí hasiči své síly ve Zdounkách, v soutěži o Putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje, kterou organizovalo Okresní sdružení hasičů Kroměříž v úzké spolupráci s místním sborem.

Celkem dvacet čtyři  družstev mladších a starších žáků soutěžilo ve dvou disciplínách, štafeta požárních dvojic a požární útok. Velmi pečlivě připravenou soutěž provázelo nepříznivé a studené počasí. Na výkonech a bojovnosti mladých hasičů to ale nebylo znát.

V mladších žácích zvítězilo družstvo z Prostřední Bečvy, na druhém místě bylo družstvo z Dolní Bečvy a na třetím místě družstvo z Hutiska-Solance. Všechna družstva jsou z okresu Vsetín.

V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo ze Štípy z okresu Zlín, na druhém místě se umístilo družstvo z Hutiska-Solance a třetí byli hasiči z Prostřední Bečvy, obě družstva jsou z okresu Vsetín.

Autor: nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem